Klaasvaheseinte paigaldus

Pakume klaasvaheseinte paigaldusteenust. Meie paigaldusmeeskond toob klaasid ja furnituuri kohale, paigaldab selle ja koristab enda järel prahi. Paigaldusmeeskonnal on klaasseinte valdkonnas pikaaegne tegutsemise kogemus. Omame kogemusi ka suurte ja mahukate rahvusvaheliste projektide elluviimisel. Ühtne tegutsemine ja pühendumus aitavad edukalt realiseerida ka keerulisemaid projekte.

Klaasvahesein vähendab isoleerituse tunnet, laseb rohkem valgust ruumidesse ning on kaasaegne lahendus. Lisaks on klaasvaheseina lihtne paigaldada ja vajadusel eemaldada või ümber tõsta – niimoodi saad kiirelt ruumide asetust vastavalt vajadusele muuta. 

Samuti on klaasist seintega hea ülevaade, mis sinu ümber toimub – nii maja sees kui väljas. Niimoodi ei pea sa tööd pooleli jätma ja uksi avama kontrollimaks, kas kolleeg või klient on kontorisse jõudnud. Samuti ei sega sa kaastöötajaid, kui läbi seina paistab, et pooleli on tähtis kohtumine. Kokkuvõttes hoiad sellise lahendusega kokku nii enda kui ka teiste aega.